رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

RESIDENT EVIL 2: DELUXE EDITION + 9 DLCSFitGirl V2 Repacks

گروه CODEX بازی اویل ۲ ریمک را کرک و منتشر کرد. این بازی روایتگر یک مأمور جدید پلیس در شهر راکون به نام لیان اسکات کندی، و یک دانشجو با نام کلر ردفیلد می‌باشد که قصد فرار از شهری را دارند که به علت شیوع ویروس، ساکنین آن تبدیل به زامبی شده‌اند.

1549069087622877_resident-evil-2-de-reversible-cover_10-08-18.jpg

✔لیست DLC و اضافات:

فقط اعضا می توانند code ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

*** نسخه فشرده شده و کامل دلوکس ادیشن فیت گرل بدون هیچ گونه حذفیات و دستکاری که پس از نصب همانند نسخه اصلی حجم میگیرد ***

1549068975472324_photo_2019-02-01_18-54-23.jpg

نسخه نهایی با فرمت فشرده و حجم 14/8 گیگابایت

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید |فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید |فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید |فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید |فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید |فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

|فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

پسورد فایل های فشرده :

فقط اعضا می توانند spoiler ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

منبع : DLFox

• تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر من نسخه فیت گرل رو دانلود کردم کرک هم کردم درایور گرافیکمم ابدیت کردم

وقتی اجرا میکنم پنجره بازی میاد صفحه سیاه بعد میپره بیرون اصلا توی بازی نمیره مشکل کجاست؟

کسی این مشکل رو داره؟

لینک به ارسال

باید ویندوزت رو اپدیت کنید مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال
سلام وقت بخیر من نسخه فیت گرل رو دانلود کردم کرک هم کردم درایور گرافیکمم ابدیت کردم

وقتی اجرا میکنم پنجره بازی میاد صفحه سیاه بعد میپره بیرون اصلا توی بازی نمیره مشکل کجاست؟

کسی این مشکل رو داره؟

اول از همه برای اجرای بازی های اویل 7 و اویل 2 ریمیک باید به صورت Run An administrator اجرا کنید یعنی کلیک راست کنید روی آیکون بازی و بعد گزینه گفته شده رو بزنید اگر هم عمل نکرد پوشه بازی رو باز کنید و از اونجا اجرا کنید ، گاهی اوقات ممکنه آیکون شوت کات بازی روی دسکتاپ مشکل داشته باشه .

اما بعد از اینها اگر عمل نکرد ؟!!

چک کنید ببینید دایرکت ایکس شما Direct X آخرین نسخه و کامل باشه که حجمی تقریبا 95 مگابایت یا کمی بیشتر و کمتر هست ، بعد از اون ویژاوال بیسیک هم باید تمامی نسخه ها روی سیستم شما نصب شده باشه مثل : 2005 - 2008 - 2010 - 2012 - 2013 - 2015 - 2017.

ضمن این که به گفته دوستمون به احتمال زیاد باید ویندوزتون رو آپدیت کنید حالا چه 7 باشه چه 10 یا 8

• تشکر 2

لینک به ارسال

برا منم نصبش خیلی طول میکشه تو 60.8 درصد گیر میکنه بیشتر از 3 ساعت منتظر موندم هیچی نشد حالا مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال
برا منم نصبش خیلی طول میکشه تو 60.8 درصد گیر میکنه بیشتر از 3 ساعت منتظر موندم هیچی نشد حالا مشکل از کجاست؟

واسه من که سریع نصب شد ، از طرفی هم ستاپ بازی رو بریز تو یه درایو دیگه فکر کنم چون دو دفعه فشرده شده بازی بخاطر همین از پوشه temp ویندوز استفاده می کنه و درایو C که پر میشه گیر می کنه ، به هر حال آنتی ویروس و الباقی بازی و برنامه ها رو ببند شاید اونا دخیل باشن ، اینترنت رو هم Disable کن بعد دوباره امتحان کن !

• تشکر 2

لینک به ارسال
اول از همه برای اجرای بازی های اویل 7 و اویل 2 ریمیک باید به صورت Run An administrator اجرا کنید یعنی کلیک راست کنید روی آیکون بازی و بعد گزینه گفته شده رو بزنید اگر هم عمل نکرد پوشه بازی رو باز کنید و از اونجا اجرا کنید ، گاهی اوقات ممکنه آیکون شوت کات بازی روی دسکتاپ مشکل داشته باشه .

اما بعد از اینها اگر عمل نکرد ؟!!

چک کنید ببینید دایرکت ایکس شما Direct X آخرین نسخه و کامل باشه که حجمی تقریبا 95 مگابایت یا کمی بیشتر و کمتر هست ، بعد از اون ویژاوال بیسیک هم باید تمامی نسخه ها روی سیستم شما نصب شده باشه مثل : 2005 - 2008 - 2010 - 2012 - 2013 - 2015 - 2017.

ضمن این که به گفته دوستمون به احتمال زیاد باید ویندوزتون رو آپدیت کنید حالا چه 7 باشه چه 10 یا 8

ویندوز هم عوض کردم برنامه های کاربردی هم نصب کردم ولی باز هم همونه

ویندوز اخرین نسخه ویندوز 10 نصب کردم RS5

لینک به ارسال

دوستانی که این نسخه رو دانلود کردند می تونند از کرک فیکس جدیدی که توسط تیم فیت گرل ریلیز شده را استفاده کنند ، زیرا از این رو بنظر میاد که این بازی بیشترین سازگاری را روی ویندوز 64 بیت 10 ورژن 1809 داره ، اما به هر حال فایل زیر رو دانلود کنید و استفاده کنید شاید کلا مشکل حل شد. :دی

کرک فیکس جدید برای مشکلات سیاه شدن صفحه بازی یا کار نکردن کیبورد

حجم فایل 120 مگابایت.

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی dlc ghost survivors رو داره ?

لینک به ارسال
سلام دوستان کسی dlc ghost survivors رو داره ?

لینک مستقیم دانلود Ghost Survivors DLC

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

آموزش نصب بسته الحاقی Ghost Survivors DLC:

۱) دقت داشته باشید که این آپدیت فقط و فقط بر روی نسخه CODEX قابل اعمال می باشد. - که اگه وارد باشید می تونید رو نسخه های فیت گرل و کورپک هم اعمال کنید. -

۲) فایل دانلودی را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. وارد پوشه ی Update بشوید و تمامی محتوای آن را در پوشه ی بازی خود کپی کنید.

۳) فایل Resident_Evil_2_Update_2_AiO.bat را اجرا کنید و اگر اخطار داد، به صورت Run as Administrator اجرا کنید و اجازه بدهید تا بازی شما آپدیت شود.

۴) محتوای درون پوشه ی Crack_Denuvoless را در پوشه ی بازی خود کپی و جایگزین کنید.

۵) بازی را توسط فایل اجرایی re2.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

۶) اگر بسته های الحاقی برای شما فعال نشده بود، می توانید محتوای درون پوشه CODEX_emu را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید و مجدد امتحان نمایید.

منبع : vgdl

• تشکر 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...