ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مهمان گرامي
براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کرده و ایمیل فعالسازی فرستاده شده را تایید کنید .
سايت فارسی Horror Games - بازی های ترسناک
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2016/12/11
  نوشته ها
  113
  231
  تحریریه

  پیش فرض راهنمای قدم به قدم بازی همراه با عکس  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  قسمت اول:
  بعد از پایان دمو به راه خودتان ادامه دهید به در قفل شده که رسیدید رای صرفه جویی در تیر میتوانید به جای تیر زدن به قفل با چاقوی خود در را باز کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  باز به راهتان ادامه دهید... از صدا ها نترسید چون هیچ زامبی وجود ندارد کمدی در اتاقی که موش ها از از کنتر برق بیرون می آیند وجود دارده که با باز کردنش به شما آیتم خواهد داد.... به آسانسو خراب که رسیدید به سمت چپ بروید کمدی رو به روی شما قرار دارد که بازش کنید تا به شما گیاه سلامتی بدهد وارد در شوید تا به این محل برسید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  جلو رفته تا پارکر از شما برای باز کردن دریچه کمک بخواهد. به او کمک کنید و دمو را تماشا کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  بعد از اتمام دمو حالا باید با اولین زامبی مبارزه کنید. زیاد امیدی به پارکر نداشته باشید چون تیرهای پارتنر شما در بازی عمل چندانی ندارد. سعی کنید به سر زامبی یا به دستانش شلیک کنید و وقتی که به این صورت در آمد نزدیکش رفته و به او ضربه وارد کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  بعد از مشاهده در این مرحله شما باید با اسکنر خود انگل ها را اسکن کنید تا آن را به برایان(رئیس BSAA ) بدهید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  همچنین بعد از پیدا کردن ویروس در انگل در محیط های اطراف چند آیتم وجود دارد که حتما آن ها را بردارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به راه خود ادامه دهید تا یکی از ان انگل ها به شما حمله کند. از او فاصله بگیرید و زمانی که دهانش نمایان شد به داخل دهانش شلیک کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  جلوتر رفته و آیتم گیاه سلامتی را بردارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  باز به راه خود ادامه داده و اولین نارنجک را که بر روی قایقی در بالا قرار دارد بردارید.همچنین با اسکنر خود محیط را هم اسکن کنید تا آیتم های مخفی را بتوانید پیدا کنید.
  نکته: اگر در محیط آیتم مخفی وجود داشته باشد داخل دایره کناری اسکنر شما سبز رنگ خواهد شد.
  انگل ها را اسکن کنید تا عدد بالای اسکنر 100% شود. با کامل شدن اسکن در هر بار یک گیاه سلامتی به شما داده میشود.
  حالا پیش برایان رفته و انگل را به او بدهید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  با تمام شدن دمو و برگشتن به زمان حال شما باید به دنبال کریس بگردید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  قبل از ان حتما محیط را اسکن کنید چون آیتم های مخفی زیادی آنجا وجود دارد...همچنین در سینک سمت چپی یک انگل وجو دارد که شما میتوانید آنرا برای بدست آوردن گیاه سلامتی اسکن کنید یادتان نرود حتما زامبی مرده را هم اسکن کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به راه خود ادامه داد تا به یک در برسید که قفل است. جیل توی ان را نگاه کرده و متوجه حضور کریس در ان میشود. پارکر با شما تماس گرفته و شما به او قضیه را میگویید. حالا باید به دنبال کلید بگردید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به سمت چپ رفته وارد در شوید از پله ها بالا بروید و گیاه را بردارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در حمام یک زامبی به شما حمله میکنید که میتوانید با هد شات کردن و همچنین به دستان او( برای ضربه فیزیکی رفتن) او را بکشید. درون کمدها را بگردید و اگر آیتمی بود آن را بردارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در مسیر خود دو در قفل وجود خواهد داشت که در یکی از آنها که به رنگ دری است که کریس در آن بود میتوانید با اسکن کردن آیتم های زیادی به دست آورید.
  جلوتر رفته تا ریچل را که توسط زامبی ها مورد حمله قرار گرفته ببینید. سمت چپ یک کمد وجود دارد که در آن آیتم خواهد بود.
  حال بعد از اسکن کردن محیط وارد اتاقی شوید که ریچل انجا است. در آنجا دو زامبی وجود دارد که دارند خون ریچل را میخورند. باید آن دو را بکشید. بعد پارکر با شما تماس گرفته و میگوید در اتاقی که کریس انجاس منتظر شما میماند. حالا به اسکن محیط بپردازید و آیتم ها را بردارید. کنار ریچل را اسکن کنید تا کلید را بدست آورید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا باید به سمت اتاق کریس برگردید.در راه شما چند زامبی را میبینید که پیشنهاد میشود با آنها مبارزه نکنید و از دست آن ها فرار کنید. حالا میتوانید ان در قفلی که هم رنگ با در اتاق کریس بود را باز کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  محیط را سریع اسکن کنید و آیتم ها را برداری و سعی کنید با زامبی که در ان اتاق است مبارزه نکنید.
  حالا دوباره به راه خودادامه دهید. از پله ها پایین بروید تا به پارکر برسید. وارد اتاق شوید و دمو را مشاهده کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در مرحله بعدی شما کنترل کریس را در دست خواهید داشت:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

  با کریس به راه خود ادامه دهید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به محیطی که هواپیما در آن سقوط کرد رفته و آنجا را اسکن کنید.در یکی از کمد هایی که انجا میتوانید با باز کردنش یک انگل پیدا کرده و آن را اسکن کنید.
  وارد اتاق خلبانی هواپیما شده و در آن را باز کنید. جسدی که بیرون می افتد را اسکن کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حال به راه خود ادامه دهید به در بسته که رسیدی منتظر شوید تا جسیکا هم بیاید. حال به راه خود ادامه دهید. در اره با گرگ ها مبارزه کنید( اگر میخواهید آنها را اسکن کنید باید سریع اینکار را انجام دهید زیرا جسد آنها از بین میرود) به دوراهی که رسیدید فرقی ندارد از کدام سمت بروید. باز باید با گرگ ها مبارزه کنید(از هندگان خود زیاد استفاده نکنید هرچند در طول بازی اگر در حالت نرمال یا آسانتر بودید شما خشاب هندگان زیاد پیدا میکنید) حال به راه خود باز ادامه دهید. آیتم ها را حتما بردارید تا به جایی برسید که دره مانند است. در اینجا نیز بایز به راه خود ادامه دهید تا برف ریزش کرده و کریس به پایین پرتاب شود:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در اینجا به شما فقط اجازه ی استفاده از اسلحه ی هندگان و چاقو و همچنین نانرجک داده شده(از شاتگان نمیتوانید استفاده کنید) اگز تعدا گرگ ها زیاد شد از نارنجک استفاده کنید و اگر گرگی نزدیک شما بود با چاقو به او ضربه کنید و در بقیه موارد از هندگان استفاده کنید تا جسیکا پیش شما بیاید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به راه خود ادامه دهید. از نردبان بالا بروید و به جلو برودی و دمو را مشاهده کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا دوباره دمو را مشاهده کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا شما دوباره با جیل بازی خواهید کرد. پارکر با شما تماس گرفته و از شما موقعیت شما را میخواهد:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  بعد از اتمام صحبت های آن دو باید به حمام که در پشت شما وجود دارد بروید قبل از آن باید کمد را کنار زده تا بتوانید وارد دستشویی شوید. حمام را برای پیدا کردن پیچ گوشتی بگردید( پیچ گوشتی یا در در توالت فرنگی یا در زیر آب های وان حمام است!
  از حمام بیرون بروید و طبق حالتی که در بازی به شما یاد داده میشود از دست زامبی جاخالی داده تا زامبی در تلویزیون برود و سرش در تلویزیون گیر کند!
  حال جلوتر رفته و آن سیستمی که باعث قفل بودن در میشود را با پیچ گوشتی خود باز کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  شکلی که شما باید درست کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا سریع از آنجا خارج شوید(زامبی از تلویزیون خارج شده و به سمت شما می آید)
  به سمت راست بروید.
  توجه: در این مرحله شما باید تا حد امکان از دیده شدن توسط زامبی ها که تعدادشان کم است پرهیز کنید در غیر اینصورت باید از دست آنها جاخالی داده و فرار کنید.

  وارد دستشویی شوید. در سمت چپ دستشویی یک گیاه است. آن را بردارید و از دستشویی خارج شوید. به راه خودادامه دهید تا به این مکان برسید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در اینجا باید از سمت راست اتاق بروید تا زامبی متجه شما نشود. سپس کمد را کنار کشیده و سریع وارد در شوید.از پله های پایین بروید تا پارکر را ببینید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  همراه پارکر رفته تا او به شما سه عدد نارنجک بدهد.وارد درب بزرگ که کنار شماست شوید. سعی کنید از نارنجک ها استفده نکنید تا در آیتم های خود صرفه جوی کرده باشید. راه خود را ادامه داده تا به اسلحه هایتان برسید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  پایان قسمت اول


  نویسنده:M.A.S

  سایت بازی های ترسناک
  HorrorGames
  ویرایش توسط M.A.S : 2017/02/27 در ساعت 17:09

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

 2. #2
  تاریخ عضویت
  2016/12/11
  نوشته ها
  113
  231
  تحریریه

  پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم بازی همراه با عکس

  حالا باید به سمت bridge حرکت کنید. برای رسیدن به این محل باید سوار آسانسور شوید. برای پیدا کردن آن باید تمام راه هایی که آمده اید را برگردید و به اتاقی که در آنجا خواب بودید برگردید. پس از مسیری که آمده بودید برگردید. در مسیر شما چند زامبی وجود خواهد داشت که مجبورید با بعضی از آن ها مبارزه کنید. اما مراقب آیتم های خود باشید:


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به اتاقی که در آنجا خواب بوده اید رسیدید. روبه روی در اتاق یک در دیگری وجود دارد که با زنجیر قفل است. جلو رفته و آن را با چاقو یا اسلحه ی هندگان باز کنید وارد شده و به سمت راست بروید. حالا آسانسور روبه روی شماست. وارد آسانسور شده و bridge را انتخاب کنید. به طبقه ی که رسیدید به مسیر خود ادامه دهید. متوجه میشوید که کسی قفل در را شکانده. وارد در شوید. محیط را برای پیدا کردن آیتم اسکن کنید. همچنین کمد ها را هم برای پیدا کردن آیتم باز کنید. حال دوباره به مسیر خود ادامه دهید تا به برسید. جلو رفته و کیف ارتقا دهنده ی خشاب هندگان را از روی کامپیوتر سمت چپی بردارید. کمی سمت راست رفته و جلوی کامپیوتری که سوخته دگمه مربوطه را بزنید تا دمو را مشاهده کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  در این مرحله شما کنترل پارکر را دارید و پارتنر شما نیز جسیکا خواهد بود:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  بعد پایان دمو باید صبر کنید تا صحبت های نورمن و برایان تمام شود تا نورمن به شما دستور خروج از آنجا را بدهد اگر در حالت نرمال یا آسانتر بازی میکنید سریع آیتم هایی که آنجا است را بردارید. حالا از در خارج شوید به سمت چپ بروید تا گیاه را بردارید. برگردید و به سمت راست رفته و نارنجک را بردارید. از پله ها پایین رفته و آیتم ها را بردارید. در اینجا باید با هانتر ها مبارزه کنید که میتوانید آن ها را ول کرده و از پله های سمت راست بالا رفته و وارد آسانسور شوید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  توجه:این کار تا حدودی برای کسانیکه بار اول این بازی را تجربه میکنند کمی دشوار خواهد بود. زیرا در آسانسور هانتری است که با توجه به اینکه هانتر های قبلی شما را تعقیب میکنند بهتر است در همان طبقه پایین ابتدا هانتر ها را از بین ببرید و بعد به سمت آسانسور بروید.
  از آسانسور پیاده شده و به سمت انتهای راهرو بروید و از مانع پریده تا آیتم ها را بردارید و سریع برگردید تا هانتر ها به شما آسیبی نرسانند. به اتاق سمت چپی رفته و از آن خارج شوید . به سمت چپ رفته و به اتاق که آنجا قرار دارد وارد شوید تا آیتم هایی که آنجا است را بردارید. از آنجا خارج شده و به راه خود ادامه دهید و اسلحه شاتگان را بردارید:


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به راه خود ادامه داده و وارد راه پله شوید و به طبقه 6 بروید. به سمت راست رفته قبل از ورود به در آیتم ها را بردارید.وارد اتاق دفتری شوید. کمدها را بررسی کنید و آیتم ها را بردارید. با هانتر ها مبارزه کنید و از اتاق دفتری خارج شوید. حالا به سمت راست رفته و نزدیک کرکره دگمه مربوطه را بزنید تا جسیکا به کمک شما بیاید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  وارد محوطه شوید و دگمه آسانسور را بزنید تا آسانسور پایین بیاید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در همین حین سریع آیتم ها را بردارید و خود را آماده مقابله با هانتر ها کنید. تا آسانسور برسد باید با هانتر ها مبارزه کنید زمانی که آسانسور رسید سریع سوار آسانسور شده و بالا بروید . از در خارج شوید و سوار بالگرد ها شوید و دمو را مشاهده فرمایید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا دوباره با جیل بازی خواهید کرد. به دنبال پارکر از پله ها پایین رفته و به جلو بروید آسانسور کار نمیکند. آیتم ها را برداشته و به سمت راست بروید زامبی را کشته حالا به در سمت راستی بروید و در آنجا کلید Helm و آیتم ها را بردارید. به در سمت چپی که قفل بود رفته و آن را با کلید Helm باز کنید. نقشه را از روی دیوار برداشته و همچنین Crest را از روی جا کتابی بردارید. صندلی را چرخانده و مردی که روی آن است را اسکن کنید و آیتم را بردارید. حالا دوباره از راهی که آمده بودید برگردید. به جایی که با ریموند ملاقات داشته اید رفته و از آنجا هم به سمت آسانسور بروید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  بعد از پیاده شدن از آسانسور به جلو رفته و در را باز کنید. داخل شده و به سمت مکانی که اسلحه هایتان آنجا بود رفته و آنها را ارتقا دهید.به سمت کتابخانه رفته زامبی ها را بکشید یا از دستشان فرار کنید و به جایی که بعد از بیهوش شدن پارکر را دیدید بروید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  روبه روی شما یک در است. جلو رفته و آن را با کلید Helm باز کنید. داخل آن شده و به در دومی را هم باز کرده تا به مکان بعدی برسید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  به سمت راست رفته و وارد در شوید از پله ها بالا رفته و حالا در این طبقه در دیگر وجود دارد که باید وارد آن شوید. در دومی را باز کرده و انگل هایی که بر روی سقف هستند را اسکن کنید.(توجه: اگر در حالت سخت بازی میکنید ممکن است انگل ها به شما حمله کنند. پس مراقب باشید.)

  حالا جلو رفته نمیتوانید وارد آب شوید باز جلوتر رفته روی موجودی که روی آب است یک انگل است که ان را اسکن کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به سمت در روبه رو رفته و کنترل حفاظتی آن را با پیچ گوشتی باز کنید و شکل مورد نظر را بسازید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  وارد در شده و اسلحه ی اسنایپر را بردارید و دگمه فعال کردن تهویه آب را بفشارید. حالا کاری با این محل ندارید برگشته و به سمت تالاری که بودید بروید و طبق نقشه به محل خواسته شده بروید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  حالا به سمت جعبه ارتقا اسلحه ها رفته و آنها را ارتقا دهید. از پله ها پایین رفته و وارد در رو به رو شوید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  دوباره از پله ها پایین بروید و جعبه را بشکنید از پله ها بالا روید و وارد در سمت راست شوید. راه رو را تا آخر پیموده تا آیتم ها را بدست آورید و بعد وارد درب سمت چپ شوید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  با زامبی ها مبارزه کنید. به سمت کرکره نروید اول به پایین پله ها رفته و آیتم ها را بردارید و محیط را اسکن کنید. حالا به سمت کرکره رفته و آن را با کمک پارکر بالا ببرید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به سمت صدا بروید صدا از در می آید که قفل است کنار رفته و بعد به قفل در شلیک کنید تا در باز شود(حتما از در دور باشید):

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا باید با این موجود مبارزه کنید اصلا نزدیکش نشوید و سعی کنید از راه دور هم او را اسکن کرده و هم با شلیک به کپسول ها به او صدمه وارد کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا که او را کشتید کلیدی که از او به جا می ماند را برداشته و به سمت در بزرگ آهنی که در آنجا است بروید و در را باز کرده و نزدیک آسانسور شوید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  شکلی که برای راه افتادن آسانسور باید درست کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  وارد آسانسور شده و به اتاقی که اسلحه ی شاتگان در آنجا بود رفته و اسلحه شاتگان را بدست آورید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا راه خود را ادامه داده ،پایین رفته و در بزرگ چوبی را با کلیدی که بدست آورده اید باز کنید و به محل خواسته شده در نقشه بروید و دمو را مشاهده کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  خب بعد از پایان دمو اتاق را اسکن کنید و آیتم ها را بردارید و سپس از انجا خارج شوید.ریموند را دوباره میبینید که به شما کلیدی میدهد:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  کلید را گرفته و به زیر پله ها بروید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  در را باز کرده و وارد شوید اینجا برق قطع است برای روشن شدن برق از پله ها بالا بروید و دسته اتصال برق را بکشید تا برق وصل شود:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به سمت حوض رفته و دگمه را بفشارید چن ماهی جهش یافته از آب بیرون می آیند که شما باید با آنها مبارزه کنید(قبل از کشتن ماهی ها جلو رفته و از روی پنجره ارتقا دهنده ی مهمات هندگان را بردارید) با کشتن آخرین ماهی یک سکه روی زمین است که ان را برارید و با آن بر روی دستگاه هایی که روشن است رفته تا بتوانید سکه های بیشتری جمع کنید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  دوباره از پله ها بالا رفته و زنی که بغل در است را اسکن کنید تا آیتم به شما بدهد سپس کنار زن رفته و دگمه مربوطه را بزنید تا سکه ها را داخل ظرف بگذارید. تعداد سکه ها به این ترتیب باشد:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]


  میتوانید جرم مورد نظر را که 107 گرم است را از داخل دفتر چه ای که کنار حوض است بفهمید.

  خب حالا در باز شده وارد در شوید اسلحه ی خود را ارتقا داده و به پاین بروید انگل هایی که روی دیوار است را اسکن کنید ممکن است در حالت سخت این موجودات بلند شوند و به شما حمله کنند پس مراقب باشید. راه خود را ادامه داده تا به محل مورد نظر برسید. کلید در جای خود نیست پس شما مجبور به پیدا کردن کلید هستید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  پارکر آنجا میماند و شما باید کلید را پیدا کنید وارد در رو به رو شده و برای باز کردن راه اندازی آسانسور باید شکل زیر را بسازید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حال وارد آسانسور شده و به جایی که برای اولین بار ریچل را دیدین باید برید اما در سر راه خود به جایی که کریس قلابی را دیدین رفته و آیتم ها را بردارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  همچنین در ادامه ی مسیر خود به دری که روبه روی شیشه شکسته بود میرسید که با ورود به آن میتوانید اسلحه ی MP5را بدست آورید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به راه خودتون ادامه بدین تا به جایی که اولین بار ریچل رو دیدید برسید اونجا نیست و یه دفترچه اونجا هس اونو بخونید تا ریچل رو که حالا زامبی شده ببینید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  خب حالا برید بیرون و پایین پله ها منتظر ریچل باشید با اسلحه های سنگین(اسنایپر و شاتگان و همچنین نارنجک) بهش ضربه وارد کنید انقدر راه خودتونو ادامه بدین تا پارکر به شما ملحق بشه حالا باید اونو بکشید اون خیلی سریعه پس مراقبش باشین:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  خب حالا اونو اسکن کنید و همچنین کلید رو بردارید و دوباره سوار آسانسور شده و به مکان قبلی که در آنجا بودید برگردید کلید را سر جاش بگذارید و دسته را بکشید تا دمو شروع بشه:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  در این مرحله کار خاصی لازم نیست که انجام بدین. بعد از پایان دمو مسیر خودتونو ادامه بدین تا همکار شما روی زمین بیفته حالا اون مکانو اسکن کنید و پیچ گوشتی رو بدست بیارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  راهتونو ادامه بدین باید وارد در سمت چپی بشین اما باید کنترل درب رو درست کنید پس با پیچ گوشتی اول در کنترل رو باز کرده و بعد شکل رو بسازید.
  شکلی که باید بسازید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  حالا به سمت کامپیوتر ها برین و دمو رو تماشا کنید. بعد از پایان دمو حالا از در خارج شده و وارد در روبه رو بشید. کمد ها رو باز کنید و آیتم ها رو بردارید. محیط رو اسکن کنید و در آخر با اسکن کردن محیط فلش رو بدست میارید:

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]
  پایان قسمت دوم


  نویسنده:M.A.S

  سایت بازی های ترسناک
  HorrorGames
  ویرایش توسط M.A.S : 2017/04/14 در ساعت 12:31

  [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •