ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مهمان گرامي
براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کرده و ایمیل فعالسازی فرستاده شده را تایید کنید .
سايت فارسی Horror Games - بازی های ترسناک
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1,756
    مدیر انجمن

Post نامه Shinji Mikami

در بازی Resident Evil 1 Remake اگر شما مد Invisible Enemy را بتوانید در کمتر از 5 ساعت تمام کنید, نامه کارگردان بازی, میکامی را میتوانید باز کنید که ترجمه متن آن را میتوانید در زیر بخوانید:

"ممنون که وقت گزاشتید و بازی "بایوهزارد" (رزیدنت اویل) را در همه ی حالت ها تمام کردید. اگر این نامه را میخوانید, به شما تبریک میگویم! شما یک بازیکن عالی هستید! من مطمئن هستم که شما تجربه ها و خاطرات فراموش نشدنی ای در طول این راه داشتید!

ناراحتی دیدن صفحه "Game Over" بار ها و بار ها در بازی...شیرینی موفقیت در بالاخره تمام کردن بازی...احساس همدمی و همراهی با کاراکتر خود...هیجان آن...و غلبه بر حس ترس خود.

ما معتقدیم که بازی ها چیزی بیش از محصول یک تیم از سازندگان هستند. در واقع این زحمت شما بازیکنان عالی و اختصاصی است که یک بازی را ارزشمند میکند.

به همین دلیل وقتی کسی مثل شما از بازی های ما لذت میبرد ما بسیار خرسند و خوشحال میشویم.

در نهایت, به نمایندگی از کل تیم, لطفا اجازه بدهید که من به شما تبریک و قدردانی خود را اعلام کنم, کار شما عالی است!

بسیار سپاسگزارم از اینکه بازی کردید!

شینجی میکامی
    نماینده تیم تولید "
    .Never Give up on Something You Really Want. It's Difficult to Wait, But More Difficult Regret
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)